У мерії роз’яснили обвинувачення жінки у засміченні Верховини – ЯРЕМЧЕ СЬОГОДНІ

У мерії роз’яснили обвинувачення жінки у засміченні Верховини

У мерії відреагували на статтю “Обережно, ходить інспектор, або Як жителям сіл забороняють викидати сміття у Верховині”, що з’явилася минулого тижня на нашому інтернет-порталі. Як зазначалося у листі дописувачки, жінку безпідставно звинуватили у засміченні Верховини та навіть склали на неї адмінпротокол. Жінка переконувала на своїй невинуватості та просила допомоги у виявленні справедливості. Втім, у мерії наполягають на іншому…

Повідомляє сайт ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ з посиланням на verchovyna.

Згідно листа Верховинського комбінату комунальних підприємств, якого нам надали у Верховинській міськраді сміття виявили комунальники на березі річки, а серед нього і була обкладинка зошита з контактами ймовірної власниці…

“2 червня о 8 годині ранку по вул. Гуцульського Повстання на березі річки Чорний Черемош двірником Хомутовою К.І. вкотре було виявлено пакети із домашнім сміттям, один з яких був повністю розірваний. Серед цього сміття були два зошити з прізвищем Зеленчук Віри Михайлівни та її мобільним телефоном. Двірник одразу повідомила інспектора по благоустрою Верховинського ККП та зібрала всі докази, які засвідчують, що дані речі належать саме цій громадянці. Зателефонувавши на даний номер, вище згадану громадянку запросили підійти до міської ради та пояснити ситуацію. Встановлено, що дана громадянка проживає на квартирі по вул. Гуцульського повстання, від речей своїх не відмовляється.

На громадянку складено протокол про адміністративне правопорушення.

Адміністративна комісія, яка працює при виконкомі міської ради, розгляне даний протокол.

Інспектор по благоустрою Верховинського ККП контролює дотримання Правил благоустрою на території міста юридичними та фізичними особами.

Відповідно до Правил благоустрою забороняється організовувати стихійні сміттєзвалища та викидати сміття на прибережні та придорожні смуги.

Всі суб’єкти господарювання незалежно від форм власності зобов’язані укласти договори на вивіз твердих побутових відходів, своєчасно здавати їх та здійснювати роздільне сортування.

Урни для сміття, які розміщені в місті Верховина, призначені для викидання папірців від цукерок, морозива, пляшок під час прогулянки чи відпочинку перехожих громадян.”

P.S. Головний інтернет-портал м.Верховина не є слідчим органом та не в змозі перевіряти ту чи іншу інформацію. Ми лише інформуємо громадськість міста та району про головні події краю, в тому числі повідомляємо про проблеми, які потребують уваги чиновників та негайного вирішення. Разом з тим, ми вимагаємо від владних структур підтвердити чи спростувати ту чи іншу інформацію, що в свою чергу дає читачам можливість контролювати суспільно-важливі процеси.

З приводу вище порушеного питання адміністрація сайту вислухала та поширила дві версії. Хто винен – звинувачувати не нам. Є для цього компетентні органи, котрі будуть справедливими. Якщо людина винна – вона має нести відповідальність. Разом з тим, якщо вона намагається виправдатися шляхом наклепу – це також карається!

Ми вдячні Верховинській міській раді, котра так активно стежить за нашими інформаційними випусками і надає завжди офіційні пояснення. Ми вдячні і дописувачу, яка не побоялася відстоювати свої переконання. Нехай переможе правда!

Джерело:  ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*